Konzultant/konzultantka pro zakázkové krejčovství Bernhardt

Bernhardt Fashion CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej a výroba pánských obleků, dámských business kostýmů, halenek a košil na míru.
Akvizice klientů, péče o stávající portfolio zákazníků.
Tvorba databází, kalkulací.
Částečný dohled nad funkcí pobočky.
Realizace zakázek (organizace měření, samotné měření podle zkušebních řad, výběr materiálu a designu dle požadavků a vizáže klienta, zadání obleků do výroby, vedení zkoušek, supervize nad mistrovými a úpravami).
Znalost košil na míru – od jejich naměření po výběr materiálů, náležitostí, kontrastů a detailů.
Velmi dobrá orientace nejenom v pánské módě a trendech, v textilní technologii, materiálech a střizích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající finanční ohodnocení formou fixního platu a provizí z prodeje
Firemní benefity v podobě firemního ošacení
Občerstvení na pracovišti
Telefon/notebook
Zázemí rozrůstající se společnosti
Pravidelná školení

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete CV s fotkou!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Obchodní duch
Průbojná povaha, smysl pro obchod
Samostatné myšlení a rozhodování
Praxe v krejčovství výhodou
Komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a vzhledem
Orientace v pánských i dámských módních trendech z oblasti business fashion
Ochota učit se novým věcem, časová flexibilita
Znalost cizích jazyků výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost se věnuje zakázkové výrobě pro top klienty ze všech oblastí. Šijeme metodou Made To Measure občasně i metodou Bespoke. Našimi klienti jsou z 90% muži a z 10% ženy. Máme perfektní prozákaznický přístup a dohromady tvoříme fajn kolektiv. Salón máme na Praze 1.
Vynikáme skvělou výrobou v Prostějově, která šije pro Britskou královskou rodinu nebo agenta 007 v Bondovce Specter a Skyfall. Naše obleky a kostýmy nosí mimo jiné Karlos „Terminátor“ Vémola, Monika Marešová, Simona Krainová, Lukáš Langmajer, Kazma a mnoho dalších. Oblékáme politiky, ředitele, právníky, piloty, letušky, bankéře, bojovníky, ženichy, prostě všechny významné, kteří chtějí perfektně vypadat při každé příležitosti...
ID: 1823960  Datum zveřejnění: 5.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc