Pracovník údržby

BESKYD DZR, o.p.s. (MPSV)

Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-21
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:BESKYD DZR, o.p.s., IČ 28618530
Pracoviště:BESKYD DZR, o.p.s. [2], Hlavní třída 2326, 73801 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-21
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16 19/10/2016
Charakteristika vykonávané práce:
- Vykonávání denní údržby v zařízení: Domov se zvláštním režimem
- provádí drobné opravy (dveře, vypínače, zásuvky, kliky, zámky, regulátory topení, skříně, postelí, židlí, křesel, oken, výměny žárovek apod.)
- v zimním období kontrola a regulace tepla ve všech místnostech zařízení
- provádí malování interiéru, drobné opravy, vrtání
- provádí úklid venkovních prostor
- v zimním období odhrnuje sníh před vchodem a na parkovišti, provádí správu parkoviště
- dle potřeby kosí trávu na předzahrádce
- nakupuje materiál pro potřeby údržby a firmy
- vede evidenci oprav
- zodpovídá za technické vybavení údržby
- spolupracuje při tvorbě plánu oprav
- spolupracuje s externími firmami při údržbě a opravách
- vede evidenci majetku
- vede evidenci klíčů včetně jejich výdeje
- pomáhá při manipulaci s nábytkem a těžkými břemeny
- prozvonovat a vyčistit odtoky ve sprchových koutech a umývadlech
- dotahovat šrouby na sprchových koutech
- čistit odpad ve velké koupelně
- čistit filtry u praček
- výpomoc zaměstnancům zařízení při větších nákupech
Požadujeme:
- vyučení
- schopnost samostatně pracovat, komunikativnost
- odpovědnost, důslednost a pečlivost
- částečná znalost z oblasti: instalatér, zedník, elektro, zámečník
- ŘP sk. B
Výhodou:
- zkušenosti v podobné praxi vítány
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- plný úvazek 40hod/týden
- předpokládaná hrubá mzda 15 000,-Kč + příspěvek na stravování
- po roce 5 týdnů dovolené + další příplatky

Motivační dopisy a životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
nebo písemně na adresu Beskyd DZR, o.p.s., Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek-Místek.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11462890708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou