Regionální obchodní zástupce - technický poradce

BESORT team s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hodonín, Okres Hodonín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-17
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:BESORT team s.r.o., IČ 29383234
Pracoviště:BESORT team s.r.o. - Jihomoravský kraj

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-09-17
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
– technické poradenství, návrh technologických řešení při realizaci
podlahových systémů z minerálních a epoxidových materiálů
– zpracování kalkulací na systémy podlahových konstrukcí
– technický servis na stavbách – návrhy skladeb podlah
– kontrola dodržování technologických postupů při realizacích
– návrhy technických řešení oprav a sanací betonových povrchů
– poradenství v oblasti barvení betonových povrchů reakčními barvami
– péče o stávající a vyhledávání nových klientů
Požadujeme:
– SŠ stavebního směru
– řidičský průkaz sk. B (BE)
– časová nezávislost a ochota cestovat
– dobré komunikativní a organizační schopnosti
– ovládání PC, laserových nivelačních a měřících přístrojů
– poctivost, odpovědnost, týmové myšlení, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
– perspektivní pracovní uplatnění u renomovaného výrobce litých podlah
– odborný růst a zvyšování kvalifikace
– technické vybavení a podpora
– rozšiřování znalostí o nových materiálech a technologiích
– pravidelná školení o stavební chemii, materiálech a postupech
Životopis zasílejte na:
Besort team s.r.o.
Palackého 243
757 01 Valašské meziříčí
Jiří Bareš
604 994 025
[email protected]

Poslední změna:2014-09-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 7906460786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou