Ponúkame prácu pre opatrovateľky do Rakúska

BestCare s.r.o.

Miesto práce
Viedeň + okolie, Steiermark, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
sofort
Mzdové podmienky (brutto)
50 EUR na deň a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť opatrovateľkám a zdravotným sestrám, ktoré majú záujem starať sa o seniorov v ich domácom prostredí vo Viedni a okolí. Pracovný čas je flexibilný, pričom dva týždne strávite u pacienta a následne dva týždne máte voľno.
Poskytujeme Vám plnú právnu istotu na základe živnostenského oprávnenia v Rakúsku, pričom preberáme všetky administratívne náležitosti spojené so založením, zrušením a obnovením živnosti. Počas celej doby vykonávania práce sú Vám k dispozícii naši vyškolení pracovníci , ktorí takisto pravidelne kontrolujú zdravotný stav pacientov priamo v domácnosti.

- Zabezpečíme administratívne úkony spojené so založením živnosti
- Ubytovanie a stravovanie u pacientov zadarmo
- Odmena od 50,00 € za deň a viac
- Cestovné náklady hradené do 80,00 € obojsmerne
- Príspevok na poistenie od 158 € do 180€
- Možnosť získať odmenu 50 EUR za doporučenie kandidáta

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte e-mailom na: [email protected]
a priložte následujúce dokumenty:
- Štruktúrovaný životopis v nemeckom jazyku
- Vašu fotku
- Opatrovateľský kurz alebo vysvedčenie zo zdravotnej školy
- Ak máte, tak aj rakúsky živnostenský list (nie je podmienkou)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna starostlivosť

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Aktívna nemčina
- Opatrovateľský kurz, alebo vysvedčenie zo zdravotnej školy + skúsenosti s opatrovaním
- Účasť na pracovnom pohovore

AKTUÁLNE PRACOVNÉ POHOVORY:
22.05.2014 v Banskej Bystrici
27.05.2014 v Bratislave
29.05.2014 v Žiline
05.06.2014 v Poprade

Podmienkou prijatia je účasť na pracovnom pohovore! Pri stretnutí Vám poskytneme detailné informácie a odpovieme na všetky Vaše otázky

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2007 v oblasti sprostredkovania vysokokvalifikovaných opatrovateľských služieb a má bohaté skúsenosti v starostlivosti o pacientov v Rakúsku. Medzičasom spolupracujeme s viac ako 250 spokojnými opatrovateľkami, ktorým sme sprostredkovali prácu v Rakúsku. Kvalita je u nás na prvom mieste, preto majú naše opatrovateľky vždy adekvátne vzdelanie, alebo ukončený opatrovateľský kurz a nemčinu na aktívnej úrovni.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1442577  Datum zveřejnění: 22.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 EUR na deň a viac