Hľadáme opatrovateľky k pacientom do Rakúska (Viedeň + okolie)

BestCare s.r.o.

Miesto práce
Viedeň + okolie, Horné a Dolné Rakúsko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť opatrovateľkám a zdravotným sestrám, ktoré majú záujem pracovať v Rakúsku a poskytovať 24-hodinovú starostlivosť seniorom v domácom prostredí v Rakúsku (Viedeň + okolie a Štajersko). Jedná sa o celkovú starostlivosť o zdravotný stav a osobnú hygienu pacienta v 2-týždňových turnusoch, pracuje sa na rakúsku živnosť.

- Ubytovanie a stravovanie u pacientov zadarmo
- Základná mzda od 50,00 € v čistom na deň (zvyšuje sa podľa opatr.stupňa pacienta)
- Cestovné náklady hradené do 80,00 € obojsmerne pre Viedeň (výber dopravnej spoločnosti je na Vás)
- Príspevok na poistenie SVA od 158 € do 180€
- Preberáme administratívne úkony spojené so založením živnosti
- Naši kolegovia sú Vám počas celého turnusu v prípade potreby k dispozícii

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na uvedený E-mail: [email protected], alebo telefonicky na t.č.: +421/905-254-772

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- absolvovaný opatrovateľský kurz, alebo iné adekvátne zdravotnícke vzdelanie
- NJ na komunikatívnej úrovni
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na 2-týždňové turnusy
- flexibilita
- účasť na osobnom, alebo SKYPE pohovore (podľa dohody)

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2007 v oblasti sprostredkovania vysokokvalifikovaných opatrovateľských služieb a má bohaté skúsenosti v starostlivosti o pacientov v Rakúsku. Medzičasom spolupracujeme s viac ako 250 spokojnými opatrovateľkami, ktorým sme sprostredkovali prácu v Rakúsku. Kvalita je u nás na prvom mieste, preto majú naše opatrovateľky vždy adekvátne vzdelanie, alebo ukončený opatrovateľský kurz a nemčinu na aktívnej úrovni.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1821145  Datum zveřejnění: 1.8.2014