Asistentka

BEST ESTATE s.r.o.

Místo práce
Panská 6, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.09.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce s databází klientů a nemovitostí, asistentská podpora makléřům a manažerovi kanceláře, komunikace s českými i zahraničními klienty, aktivní obvolávání databáze klientů, prezentace nabídek kanceláře, fakturace a příprava podkladů pro účetní, komunikace v rámci společnosti, reporting. každodenní emailová a telefonická komunikace, organizační a administrativní podpora týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Právní i finanční jistotu dlouhodobě stabilní společnosti, atraktivní lokalitu centra Prahy, možnost kreativního uplatnění a seberealizace, příjemné pracovní prostředí a atmosféru dobrého kolektivu.

Informace o náboru

V případě, že Vás toto pozice zaujala, zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát, případně nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Reality

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Pokladna - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Obchodního ducha,energické pracovního nasazení, příjemné a reprezentativní vystupování, pečlivý a především zodpovědný přístup k práci, zodpovědnost, loajalita, flexibilita, samostatnost, pečlivost. Výhodou znalost Prahy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitní společnost Best Estate s.r.o. se zabývá veškerými službami v oblasti realit. Sídlo realitní kanceláře se nachází v Praze, pobočka v Karlových Varech. Klientům nabízíme kompletní služby od zprostředkování a realizaci obchodu, právního servisu, inzercí na realitních serverech včetně zahraničních serverů, vlastní tuzemskou i zahraniční převážně Ruskou klientelu.
ID: 2240617  Datum zveřejnění: 1.9.2015