Makléř

BEST ESTATE s.r.o.

Místo práce
Bulharská 746/17, Okres Karlovy Vary
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
07.09.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náběr nemovitostí, práce s databází klientů a nemovitostí, prezentace nabídek, prohlídky nemovitostí, realizace obchodních případů, prodej, pronájem, převod práv nemovitostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zdarma neomezená inzerce na internetu. Motivující provizní systém. Žádné poplatky za pracovní místo, kancelář, licenci, inzerci.

Informace o náboru

Základní zaškolení do realitní praxe. Časová nezávislost. Možnost pracovat ve Vámi vybrané lokalitě. Hledáme i externí makléře!

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Reality

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pracovitost, časová flexibilita, spolehlivost, dobré komunikační vlastnosti, loajalita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitní společnost Best Estate s.r.o. se zabývá veškerými službami v oblasti realit. Sídlo realitní kanceláře se nachází v Praze, pobočka v Karlových Varech. Klientům nabízíme kompletní služby od zprostředkování a realizaci obchodu, právního servisu, inzercí na realitních serverech včetně zahraničních serverů, vlastní tuzemskou i zahraniční převážně Ruskou klientelu.
ID: 2240635  Datum zveřejnění: 1.9.2015