Mistři montážní skupiny

Best Work s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 419, 798 27 Němčice nad Hanou, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-20
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (31230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Best Work s.r.o., IČ 24829374
Pracoviště:Best Work s.r.o.,, Masarykova 419, 798 27 Němčice nad Hanou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-04-20
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Potencionální uchazeč se musí umět orientovat v projektové dokumentaci, statické dokumentaci aj. Odolnost vůči stresu je samozřejmostí. Uchazeč musí vlastnit ŘP sk. B. PD: v rozmezí Po-Pá 7:00-17:00 hod. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Ptáček, tel.: 776193886, 777248453. Náplň práce: Nabízíme zázemí ve stabilní společnosti, která se neustále rozvíjí. Vedení nebude zasahovat do tvůrčích schopností Mistra. Jedenkrát ročně ozdravný pobyt ve východ. Čechách. Výhody: Zázemí v prosperující společnosti, která nabízím osobní rozvoj. Možnost vyplácení týdně. Možnost ubytování v areálu společnosti.
Pozn. V rámci rozšíření naší společnosti příjmeme do našeho kolektivu Mistra montážní skupiny, který si za naší pomoci vybuduje vlastní montážní tým. Zabýváme se výstavbou konstrukcí hal, jejich opláštění, montáží technologií aj. Požadujeme praxi v oboru. Ze zkušeností je nám známo, že vedoucí pracovníci z oboru stavebnictví nejsou rovnoměrně ztotožněni s činností, kterou provozujeme my, proto stavba hal není totožná se stavbou např. rodinného domu.

Poslední změna:2015-04-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 8754380757

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání