Technik/čka - technický/á poradce/kyně

Betz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
třída Vítězství 68, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-26
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Betz s.r.o., IČ 63508206
Pracoviště:Betz s.r.o. [937], třída Vítězství 68/4, 35301 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-26
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba 07,30-16,00.

Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou), znalost práce s CAD programy, znalost NJ, praxe výhodou, řidičský průkaz B

Náplň práce: Zpracování nabídek, odbavení zakázek, technické poradenství + poradenství u zákazníků, rozpracování výkresů pro výrobu

Nabízíme: Jistotu pracovní pozice, pěkné pracovní prostředí, stabilitu a možnost realizace, dobré finanční ocenění dle výsledků práce, dobré pracovní vztahy na pracovišti, týmová práce.

Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky nebo e-amilem, včetně zaslání životopisu.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 7059070726

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně