Pracovník/ce pro marketingovou komuniakci

BEWIT FRANCHISE, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nová čtvrť 287, 725 28 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:BEWIT FRANCHISE, s.r.o., IČ 29443237
Pracoviště:Nová čtvrť 287/1, Lhotka, 725 28 Ostrava 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nová čtvrť 287/1, Ostrava - Lhotka

Kontaktní údaje: [email protected], +420605248621

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.

Pracovní náplň:
-Komplexní tvorba a realizace komunikační strategie
-Komunikace prostřednictvím sociálních sítí
-E-mailová komunikace
-Tvorba firemních materiálů, včetně jazykových mutací
-Správa firemního webu
-Organizování firemních akcí
-Psaní textů a popisků
-Spolupráce s grafiky, tiskárnami a reklamními agenturami
-Spolupráce s vedením společnosti a ostatními úseky firmy

Požadujeme:
-Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
-Kreativní schopnosti
-Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
-Schopnost komunikovat v anglickém (či jiném) jazyku výhodou
-Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-VŠ vzdělání, není podmínkou

Nástupní hrubá mzda: 20 000 - 30 000 Kč měsíčně.

Poslední změna:2017-01-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12080370786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou