Je mnoho povolání, ale jen některá jsou zároveň posláním

BEZPEČNOSTNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA

Pracoviště Praha, oslovené regiony:, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Začněte, nebo pokračujte ve své kariéře u BIS!

Hledáme absolventy i uchazeče s praxí.

Hledáme odborníky z širokého spektra oblastí. Vítáme znalosti ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, výpočetní techniky, práva, technických oborů a mnoha dalších.

Uplatnění u nás najdou i jazykoví specialisté stejně jako lidé znalí administrativy nebo manuálně zruční.

Více informací a zaslání životopisů pouze přes www.bis.cz/zamestnani.html

Informace o náboru

Co dělat pro přihlášení
Pokud si myslíte, že bezpečnost naší společnosti má pevné místo mezi Vašimi hodnotami, stejně jako Vaše ochota podřídit se podmínkám nutným pro práci v elitním útvaru a máte zájem o zajímavou práci s celospolečenským přesahem, kontaktujte nás !

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.bis.cz
ID: 2279312  Datum zveřejnění: 9.12.2016