JE MNOHO POVOLÁNÍ, ALE JEN NĚKTERÁ JSOU ZÁROVEŇ POSLÁNÍM

BEZPEČNOSTNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledáme vhodného uchazeče se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním pro práci s informacemi (získávání, zpracování a vyhodnocování informací).

Více informací a zaslání životopisů pouze přes www.bis.cz/zamestnani.html

Informace o náboru

Aktuálně hledáme uchazeče s vysokoškolským vzděláním, kteří mají zájem pracovat v oblasti získávání a zpracování informací. Uplatnění najdou absolventi, stejně jako odborníci z rozličných oblastí (ekonomie, výpočetní technika, strojírenství, chemie ...) nebo jazykoví specialisté. U našich uchazečů vnímáme i jejich preference po stránce stylu práce, zda raději pracují většinu času v kanceláři, nebo raději komunikují a pohybují se v terénu.

Aktuálně také obsazujeme pozice pro uchazeče se středoškolským vzděláním. Zde je široké uplatnění například pro ty, kteří preferují intenzivní a zajímavou práci v terénu. Také uchazeči znalí administrativy nebo manuálně zruční najdou uplatnění v naší nabídce profesí, od asistentských pozic, přes službu v ostraze a na recepci, až po ty, kteří zajišťují autopark, IT služby nebo údržbu objektů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo
Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.bis.cz

P. O. BOX 1
150 07 Praha 57
ID: 2279312   Datum zveřejnění: 19.10.2016