Obchodný zástupca

BH - BUSINESS s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Praha
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov (kozmetické salóny, spa, wellness)
- starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne
- pravidelné návštevy existujúcich zákazníkov pre udržanie dobrých obchodných vzťahov
- prezentácia produktov a noviniek
- reprezentatívne vystupovanie pre udržanie dobrého mena spoločnosti
- zvyšovanie počtu zákazníkov pre plnenie stanovených plánov predaja produktov pre daný región
- pravidelný reporting

- flexibilná pracovná doba
- zamestnanecká zľava na produkty
- školenia o produktoch a novinkách

Životopis s fotkou posielajte na email uvedený v kontaktoch.

Osobné údaje uchádzačov, ktorí vo výberovom konaní neuspejú, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade so zákonom č. 482/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme flexibilných, zodpovedných a pozitívne zmýšľajúcich reprezentantov/reprezentantky so skúsenosťami v oblasti predaja, ktorí majú vzťah k práci s ľuďmi. Podmienkou je živnosť a vlastný automobil.

Uvítame nasledovné zručnosti:
- skúsenosti s oslovovaním nových zákazníkov
- obchodné zručnosti
- skúsenosti s predajom tovarov
- samostatnosť

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom profesionálnej francúzskej kozmetiky PHYT´S Naturo esthetique pre Slovenskú a Českú republiku. Laboratoires Phyt´s sú vo Francúzsku výrobcom číslo 1. v profesionálnej kozmetike používanej v kozmetických salónoch. Dnes sú produkty značky PHYT´S distribuované vo viac ako 45 krajinách sveta na všetkých kontinentoch. Len v samotnom Francúzsku sa používa vo vyše 4 000 kozmetických salónoch, spa a wellness centrách.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2411096  Datum zveřejnění: 26.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: podľa dosiahnutých výsledkov