Technický nákupčí

BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Ctiboře 1989, 347 01 Tachov, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-05
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service, s.r.o., IČ 61172103
Pracoviště:BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service,s.r.o., U Ctiboře 1989, 347 01 Tachov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-05
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce,
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: provozovny firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodkská 1251, 347 01 Tachov
- Výhodou předchozí praxe v nákupu ve strojírenské firmě
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Výhodou znalost SAP
- Podmínkou německý jazyk na komunikativní úrovni
Nabízíme: 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, zvýhodněné tarify mobilního operátora, profesní kurzy.
Pracovní poměr na dobu určitou.

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 12339850733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou