Mistr/mistrová ve výrobě vakuového lisování

BILL, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Sadová 1216, 789 85 Mohelnice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-10
Mzdové podmínky (brutto)
19500 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:BILL, s. r. o., IČ 63322269
Pracoviště:BILL, s. r. o. - prac. Sadová 18, Mohelnice, Sadová 1216/18, 789 85 Mohelnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-10
Mzdové rozpětí:od 19500 do 28000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, obědy, příspěvek na ŽP, 13. plat

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené.
Mistr/mistrová ve výrobě - vedení kolektivu, organizace práce podřízených, včasné plnění zakázek, zodpovědnost za provoz.
Požadujeme zkušenost s řízením kolektivu, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu, bezúhonnost, manuální zručnost.
Vzdělání technického zaměření, ovládání PC (MS Office, skladový program), ŘP skupiny "B". Smlouva na dobu určitou do 30.6.2018 s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Obědy, příspěvek na ŽP, 13., plat, další benefity.
Kontakt: e-mailem - zaslání životopisu.

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12731840731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B