Samostatná účtovníčka

BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
09.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1700EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, pôsobiaceho v oblasti konštrukčných systémov, hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu Samostatná účtovníčka, ktorá zabezpečí kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti a zastúpi funkciu pokladníka.

Náplň práce:
• Samostatné kompletné vedenie účtovníctva firmy
• Pripravovanie podkladov pre riaditeľa
• Fakturácia
• Príprava štatistických výkazov
• Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
• Evidencia investičného majetku
• Mesačné spravovanie podkladov pre mzdy
• Vedenie pokladnice a dokumentácie pokladničných dokladov
• Zodpovedný za vymáhanie záväzkov a pohľadávok

Požadujeme:
• Nemecký jazyk – dobrá základná znalosť
• Skúsenosť so samostatným vedením účtovníctva
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť
• Reprezentatívny vzhľad
• Znalosť práce na počítači
• (Znalosť systému Ramsauer výhodou)

Ponúkame:
• Motivujúce platové ohodnotenie – 1500 – 1700EUR
• Príjemné pracovné prostredie v menšom pracovnom kolektíve
• Zázemie rodinnej nemeckej firmy
• Stravné lístky, 4 týždne dovolenky, príspevok na dopravu, prémie..

Lokalita: Bratislava
Nástup: ihneď

Motivujúce platové ohodnotenie (1500 až 1700EUR + bonusy)
Príjemné pracovné prostredie v menšom pracovnom kolektíve
Zázemie stabilnej nemeckej rodinnej firmy
Stravné lístky, 4 týždne dovolenky, príspevok na dopravu, prémie..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Ide o rodinný nemecký podnik s príjmenou priateľskou atmosférou s pobočkou v Bratislave, ktorý pôsobí v oblasti konštrukčných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Sme personálno - poradenská spoločnosť zaoberajúca sa komplexným outsourcingom HR procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3090718  Datum zveřejnění: 2.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 1700EUR