Medicínsky reprezentant / Obchodný zástupca

Bio Agens Research and Development-BARD, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
19.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné body pracovnej náplne patrí práca s lekármi, lekárnikmi, lekárenskými veľkoobchody a organizovanie dodávok k distribútorom. Región: celé Slovensko

Patentovanú technológiu. Možnosť osobného a profesionálneho rastu. Služobný automobil, telefón a počítač. Základný plat a výkonnostné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Rodený hovorca slovenského jazyka. Vzdelanie zdravotníckeho alebo biologického smeru, prax v lekárenskom odbore, skúsenosti s prezentáciou produktov. Organizačné a marketingové schopnosti. Samostatná a flexibilná osobnosť. Maďarský alebo poľský jazyk výhodou.

Bio Agens Research and Development – BARD, s.r.o. se zabývá výzkumem, vývojem a ná­sledné výrobou přípravků s mikrobiálními účinnými látkami pro používání v humánní a veterinární oblasti. V roce 2010 získala firma Bio Agens Research and Development – BARD, s.r.o. patent pro využití mi kroorganismu Pythium oligandrum, jeho propagulí, enzymů atd. pro humánní, veterinární, komunální a další využití.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2904296  Datum zveřejnění: 23.1.2017