Stavbyvedoucí

BIOS DOBŘÍŠ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Pivovaru 1889, 263 01 Dobříš, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci stavebního provozu (13233)

Pracoviště a kontakty

Firma:BIOS s.r.o., IČ 00670081
Pracoviště:U Pivovaru 1889, 263 01 Dobříš

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-04-04
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: stavbyvedoucí
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání - pozemní stavby, řidičské oprávnění min. sk. B, znalost práce na PC - MS Office, e-mail, po zaučení informační systém QI, odolnost vůči stresu, ochota učit se novým věcem.
Pracovní náplň:
plánování harmonogramů realizace jednotlivých zakázek, komunikace se zákazníky, příprava vedení a kontrola montážní dokumentace a dokladu ( stavební deníky, předávací protokoly ), koordinace dávek materiálu vč. kontroly stavu dodaného materiálu, zajištění a dohled na vrácení obalů ( palety atd. ) a případných přebytků, plánování, koordinace a kontrola montážních skupin vč. subdodavatelů, dohled nad prováděnými pracemi ( dodržování technologických postupů a kvality ), dodržování bezpečnosti práce na staveništích, příprava a realizace předávacích řízení vč. dokladové části a příprava podkladů pro finanční uzavření zakázek ( konečná fakturace ), zajišťuje evidenci a následné provedení nedodělků, eviduje a zajišťuje vyřešení reklamací, odpovídá za dodržování zákonných předpisů a norem při realizaci zakázek, předkládá návrhy na zlepšení efektivity a kvality prováděných zakázek.
Nástup možný ihned.
Mzda: nástupní 15 000,-Kč
Kontaktní osoba: Mgr.Tomáš Helebrant, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-04-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 7129010733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B