Skladoví koordinátoři

BIOTTER PHARMA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Moskevská 1440, 736 01 Havířov, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:BIOTTER PHARMA s.r.o., IČ 01784889
Pracoviště:Moskevská 1440/24a, Město, 736 01 Havířov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost BIOTTER PHARMA s.r.o., která se zabývá distribucí zdravotnických prostředků a doplňků stravy, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:
Skladový koordinátor + nutná administrativa
Vaší náplní práce bude:
- pravidelné plánování, příprava a realizace závozů od dodavatele k partnerům v distribuční síti
- kontrola skladových zásob na dílčích skladech společnosti
- reprezentativní komunikace se zákazníky - udržování a vytváření kontaktů
- vedení nutné administrativy spojené se skladovým hospodářstvím (fakturace)
- správa a zajištění evidence skladových zásob, jež jsou k dispozici týmu medicínských a farmaceutických reprezentantů
- spolupodílení se na plnění obchodního plánu a finančních cílů společnosti
- předkládání zpracovaných vyhodnocení a reportingu pro vedení společnosti
- účast na firemních seminářích, poradách a odborných školeních

Požadavky:
- dobré komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
- organizační a analytické schopnosti
- pozitivní přístup k práci, samostatnost a flexibilitu
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- dobrá znalost práce na PC
- bydliště Moravskoslezský kraj (podmínkou)
- znalost polského jazyka velkou výhodou
- dovednost práce v programu POHODA výhodou

Co nabízíme?
- zázemí ve farmaceutické společnosti s budoucností (s mezinárodním zastoupením)
- zodpovědnou, zajímavou a tvůrčí práci na hlavní pracovní poměr v dynamické společnosti s profesionálním zázemím
- prostor pro realizaci vlastní kariéry
- odpovídající finanční ohodnocení
- služební automobil, notebook, mobilní telefon
- nástup dohodou

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis (pokud možno v CJ i PJ).

Poslední změna:2016-09-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11448750727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Polština - Aktivní, výhoda