Software inženýr - zpracování obrazu v laboratorní automatizaci

BioVendor Instruments a.s.

Místo práce
Karásek 1767/1, 621 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle vzájemné dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností uchazeče

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma BioVendor Instruments, lídr v oboru lékařské diagnostiky, hledá softwarového inženýra, jehož náplní práce bude spolupráce na vývoji software pro laboratorní automatizaci, zejména návrh algoritmu pro zpracování a analýzu obrazových dat, vývoj software pro anotaci trénovací/testovací množiny dat a validaci algoritmu. Samozřejmostí je tvorba dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Zajímavou práci a zázemí velké stabilní společnosti
- Podíl na vývoji a výzkumu nových technologií
- Dobré finanční ohodnocení s možností růstu
- Možnost profesního růstu a seberealizace
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost částečné práce z domova
- Práci v klidné lokalitě v Brně – Řečkovicích
- Příjemné prostředí, mladý a přátelský kolektiv
- Možnost stravování přímo v areálu společnosti

Informace o náboru

Průvodní dopis a CV v anglickém jazyce zašlete na níže uvedený e-mail.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické se zaměřením na programování a vývoj software

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Vzdělání (nejlépe VŠ) technického směru se zaměřením na programování a vývoj software
Pokročilá znalost .NET/C# (WinForms), znalost OOP a UML
Pokročilá znalost problematiky zpracování obrazu, knihovny OpenCV (+OpenCVSharp)
Komunikativnost, loajalita, samostatnost, zodpovědný přístup a schopnost pracovat v týmu
Kreativní přístup k zadaným problémům, ochota učit se novým věcem
Dobrou znalost angličtiny, alespoň na technické úrovni¨

Výhodou je:
Přehled o relačních databázích, SQL (MySQL, SQLite), ORM (NHibernate)
Znalost systémů pro správu a verzování zdrojových kódů, minimálně SVN
Nadšení pro práci s nejnovějšími technologiemi a nadšení pro inovace
Zkušenost s návrhem a implementací jednotkových testů
Znalost statistické analýzy dat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BioVendor Instruments a.s. is dealing with research & development related to automation and optimization of processes in microbiological laboratories. Currently, we are focused on three projects. First project is focused on research & development of automated colony counting & image analyzing system from basic solutions intended for small laboratories to high throughput station intended for very large laboratories. Second project is focused on array reader and software for image analysis of scanned arrays, and thrid project is focused on fully automated instrument for gram staining. BioVendor Instruments is subsidiary of BioVendor – Laboratorní Medicína a.s.
ID: 2121805  Datum zveřejnění: 29.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle zkušeností uchazeče