Pracovník/ce obchodního oddělení

BioVendor - Laboratorní medicína a.s. (MPSV)

Místo práce
Karásek 1767, 621 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:BioVendor - Laboratorní medicína a.s., IČ 63471507
Pracoviště:BioVendor - Laboratorní medicína a.s.- Karásek, Karásek 1767/1, Řečkovice, 621 00 Brno 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy prosím zasílejte na: [email protected] nebo [email protected]

Náplň práce:
" Poskytování zákaznické podpory v anglickém jazyce
" zodpovědnost za realizaci zákaznických objednávek
" zpracování podkladů pro expedici v IS Helios Green
" administrativní podpora oddělení
" evidence a správa zahraniční pohledávek, urgence faktur
Požadujeme:
" SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
" praxe v obchodní činnosti (možno i při studiu) výhodou
" velmi dobrou znalost anglického jazyka, další jazyková znalost výhodou
" uživatelskou znalost MS Office
" příjemné vystupování a respekt pro týmovou práci, ochotu pomoci druhým
" proaktivnost, chuť a elán do práce
" odolnost vůči stresu
" znalost softwaru Helios Green nebo Helios Orange výhodou
Nabízíme:
" práci v zázemí stabilní společnosti
" pracovní poměr na plný úvazek
" odpovídající mzdové ohodnocení 23.000 Kč (hrubá mzda)
" příjemné pracovní prostředí a kolektiv
" osobní růst společně s prohlubováním odborných znalostí
" místo výkonu práce: Brno
" nástup požadovaný ihned

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11819320797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou