Účetní

Biskupství královéhradecké (MPSV)

Velké náměstí 35, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Biskupství královéhradecké, IČ 00445134
Pracoviště:Velké náměstí 35/44, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-15
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚČETNÍ
- PP dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned, plný úvazek
- Náplň práce: zpracování dílčí agendy ve finanční účtárně (přijaté faktury, cestovní příkazy, dary); spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách; další úkoly pro ekonomický odbor.
- Odborné a kvalifikační požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (nebo praxe v oboru); praxe účetní v neziskovém sektoru výhodou; základní znalost zákona o DPH.
- Osobní předpoklady: zodpovědnost, pečlivost, samostatnost; orientace v církevním prostředí výhodou
- Nabízíme: příjemné pracovní prostředí; zaškolení; možnost profesního a osobnostního růstu.
- Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis, motivační dopis, reference (s uvedenými kontakty) a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
- Přihlášku zašlete do 10. 12. 2016 na adresu: [email protected].
- Biskupství královéhradecké si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11804310726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou