Sales Consultant HPP nebo IČ

Bisnode Česká republika, a.s.

Siemensova 2717/4, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co pozice Sales Consultant v Bisnode obnáší?

- Aktivní akvizici nových klientů v lokalitách: Moravskoslezský, Olomoucký kraj
- Prezentaci našich produktů - databází a webových aplikací u klientů
- Nezbytnou administrativu obchodních případů (cenové kalkulace, obchodní podmínky, zápisy z jednání, CRM)
- Pravidelný reporting plánovaných akvizičních aktivit i uskutečněných obchodních jednání

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč se přidat k nám?

- Nabízíme dlouhodobou perspektivu dalšího růstu v rámci firemní struktury
- Můžete u nás pracovat na pracovní smlouvu nebo na živnostenský list
- Čeká na vás příjemné a přátelské pracovní prostředí, skvělý tým a firemní akce
- Stravenky od prvního pracovního dne, příspěvek na penzijní připojištění, dny volna navíc, kurz angličtiny, výborná káva a další kávové speciality na centrále :-)

Informace o náboru

Poznáváte se a pociťujete chuť se vrhnout do akce? Zašlete nám svůj životopis, těšíme se na Vás!

Vzhledem k množství přihlášek, které při vypisování výběrového řízení zpravidla obdržíme, není bohužel v našich silách každému z uchazečů o práci v naší společnosti zaslat písemné vyjádření. Pokud se Vám do 30.9.2015 telefonicky nebo elektronickou poštou neozveme, znamená to, že jste nebyl(a) vybrán(a) do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme od vás?

- Máte prokazatelné výsledky z oblasti prodeje (B2B segment výhodou), do našich produktů Vás zaškolíme
- Jste orientován/a na výsledek, do práce zapálená/ý, flexibilní a samostatná/ý
- Jste loajální týmový hráč, máte kreativní myšlení, skvělé komunikační a organizační schopnosti
- Dokážete vést obchodní jednání v AJ – je to pro Vás výhoda!!!
- Jste aktivní řidič/ka a chcete cestovat po celé naší vlasti
- A samozřejmě – vystupujete reprezentativně a profesionálně, včetně dodržování dress code
- Abychom nezapomněli – musíte být i přirozeně asertivní a sebevědomý/á

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bisnode umožňuje přijímat správná a chytrá rozhodnutí. Data a informace měníme na komplexní poznatky, které firmám po celé Evropě usnadňují fungování jak ve strategických otázkách, tak i každodenních problémech. Na 17 evropských trzích máme přes 2 500 zaměstnanců. Díky partnerství se společností Dun & Bradstreet poskytujeme informace z více než 190 zemí z celého světa.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1892912  Datum zveřejnění: 11.8.2015