Manager Call Centra

Bisnode Česká republika, a.s.

Siemensova 2717/4, City West - Stodůlky, 155 00 Praha 5, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zaměřeni na výsledky a práce Vás baví?
Rádi byste se realizovali ve společnosti, která má říz a šťávu?
Pak možná hledáme právě Vás!!

Co od Vás chceme?

- Budování fungujícího a prosperujícího prodejního call centra pro ČR
- Budování kultury týmu zaměřené na vysoký výkon
- Spoluvytváření a implementaci strategie prodeje
- Vyhodnocování kampaní
- Tvorbu Call-scriptů
- Efektivní vedení týmu operátorů, jejich motivace a příprava plánů pro jejich další rozvoj
- Nastavení hodnotících kritérií pro zaměstnance
- Optimalizaci interních procesů a budování efektivní spolupráce s ostatními týmy
- Přípravu budgetu a kontrolu nákladů
- A budete mít zodpovědnost za implementaci a dodržování korporátní strategie společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Tak a co za to?

- Nabízíme Vám těžkou, odpovědnou a na výsledky zaměřenou práci, kde se budete realizovat
- Důkladně Vás zaškolíme - co se týče produktů a služeb
- Další osobní rozvoj a vzdělávání
- Zvýšení osobního kreditu na trhu práce
- Možnost karierního postupu
- Nástup IHNED
- Mobilní telefon, notebook, stravenky, Sick/Family Days, příspěvek na penzijní připojišťení

Informace o náboru

1. Vzhledem k množství přihlášek, které při vypisování výběrového řízení zpravidla obdržíme, není bohužel v našich silách každému z uchazečů o práci v naší společnosti zaslat písemné vyjádření. Pokud se Vám do 31. 5. 2015 telefonicky nebo elektronickou poštou neozveme, znamená to, že jste nebyl(a) vybrán(a) do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

2. Abychom mohli pracovat s Vašimi údaji, uvádějte prosím vždy společně s Vaším e-mailem nebo dopisem následující text :
Souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v dotazníku
Souhlasím s tím, aby společnost Bisnode Česká republika a.s., se sídlem Praha 5, Siemensova 2717/4, PSČ 155 00 (správce osobních údajů), zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje obsažené v žádosti o zaměstnání, průvodním dopisu a mém profesním životopisu sama nebo prostřednictvím zpracovatele či jiné osoby, a to pro účely náboru a výběru na volnou pracovní pozici.
Beru na vědomí, že údaje budou uchovávány v elektronické nebo tištěné podobě a budou využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit v rámci zaměstnání u správce osobních údajů nebo u firem vlastněných stejným vlastníkem jako je vlastník osobních údajů. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné, a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat.
Prohlašuji současně, že znám svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zejména právo přístupu k osobním údajům, právo požádat o vysvětlení, právo domáhat se opatření k zajištění nápravy, právo zablokování či zlikvidování údajů a právo žádat nápravu nemajetkové újmy, pokud by mi vznikla v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste pro nás Ti praví, pokud:

- Jste orientovaní na výkon a výsledek
- Dovedete řídit změny
- Máte za sebou prokazatelné úspěchy v oblasti vedení Telesales týmu
- Domluvíte se anglicky a rádi tvoříte reporty do ciziny
- Máte zkušenosti s plánováním kampaní a tvorbou zpětné vazby
- Rozumíte si s MS Excel a máte alespoň základní orientaci v databázích
- Jste pozitivně naladěni, máte rádi práci s lidmi a jste důslední

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bisnode umožňuje přijímat správná a chytrá rozhodnutí. Data a informace měníme na komplexní poznatky, které firmám po celé Evropě usnadňují fungování jak ve strategických otázkách, tak i každodenních problémech. Na 17 evropských trzích máme přes 2 500 zaměstnanců. Díky partnerství se společností Dun & Bradstreet poskytujeme informace z více než 190 zemí z celého světa.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2103572  Datum zveřejnění: 6.5.2015