Dispečer/ka nákladní dopravy

BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Vlkovská 334, 595 01 Velká Bíteš, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-12
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dopravní dispečeři (43232)

Pracoviště a kontakty

Firma:BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o., IČ 46962816, http://www.bds-vb.cz
Pracoviště:BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. [1], Vlkovská 334, 59501 Velká Bíteš

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-12
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní pozice
- Organizování kamionové přepravy v ČR a v rámci Evropy
- Komunikace s klienty a řidiči i v cizím jazyce
- Samostatné zpracovávání zásilek od přijetí po platbu
- Disponování celovozových přeprav, kusových zásilek a vytěžování
- Práce s dopravním softwarem
- Vyhledávání nových zákazníků
Požadujeme:
- znalost německého nebo anglického jazyka - komunikativní úroveň podmínkou
- praxe v oboru výhodou,
- dobré komunikativní a organizační schopnosti
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost,
- cit pro obchod a aktivní přístup ke svěřeným úkolům,
- znalost práce na PC,
- zodpovědnost a chuť spolupracovat,
- ŘP sk. B., průkaz C,E výhodou
Nabízíme:
- zajímavou a dlouhodobou práci,
- hrubá mzda v rozmezí 25 až 40 tis Kč
- motivační finanční ohodnocení v závislosti dle výkonu a výsledků,
- mimořádné odměny,
- zaměstnanecké výhody,
- zázemí stabilní společnosti.
- práci s lidmi
- pracoviště: Velká Bíteš
- plný úvazek HPP
Nástup možný ihned,
K přihlášce přiložte motivační dopis a strukturovaný životopis
Přihlášky zasílejte nebo osobně doručte:
BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o.
k rukám p. Michala Klimenta
Vlkovská 334, 59501 Velká Bíteš
Mobil: + 420 606 747 157
Nebo e-mailem: [email protected]
www.bds-vb.cz

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11979550732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou