Interní logistici

BKR ČR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pustiměřská 776, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:BKR ČR, s.r.o., IČ 63675196
Pracoviště:BKR ČR, s.r.o. - hala elektro, Pustiměřská 776/6, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou s logistikým zaměřením výhodou, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (výhodou SAP), schopnost komunikace v AJ (slovem i písmem), výhodou jsou zkušenosti z oblasti logistiky, praxe na obdobné pozici
Popis práce: pracovní poměr na dobu určitou, mzda dle zkušeností, pružná pracovní doba, příprava podkladů pro plánování výroby a aktivní účast na plánování výroby, optimalizace skladových zásob, optimalizace toku materiálu, organizace a provádění inventur, spolupráce s kolegy v sesterských firmách a s ostatními pracovníky výrobního oddělení, objednávání materiálů, kontakt s dodavateli a zákazníky příprava podkladů pro hodnocení výroby (analýzy, grafy, atd.), zajištění dalších nezbytných úkolů dle dohody s nadřízeným pracovníkem
Zaměstnavatel nabízí: nadstandartní pracovní prostředí, férový přístup, dotované obědy, příspěvky na jazykové kurzy, zdarma sportovní vyžití, vstup do aquaparku, firemní kulturní a sportovní akce
Kontakt: Ing. Jana Kubíková, tel: 601 314 537, Po-Pá 8-14 hod, e-mail: [email protected], v případě zájmu zašlete vždy životopis na uvedený e-mail

Poslední změna:2017-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 12271050767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní