Technici strojů a zařízení

BKR ČR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pustiměřská 776, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní strojírenští technici (31159)

Pracoviště a kontakty

Firma:BKR ČR, s.r.o., IČ 63675196
Pracoviště:BKR ČR, s.r.o. - hala elektro, Pustiměřská 776/6, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, jazykové kurzy, akce pro zaměstnance
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání vyučení nebo SŠ s maturitou v oboru elektro, platná odborná způsobilost podle vyhl. č. 50/1978 Sb., praxe min 3 roky na obdobné pozici (technik, údržbář), zkušenost s údržbou mechanických částí strojů, znalost pneumatických a hydraulických systémů, PLC-řízeného vybavení, uživatelská znalost práce na PC, systematický přístup, důslednost, ochota pracovat ve třísměnném provozu, výhodou zkušenost s CNC systémy a znalost AJ
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, mzda dle praxe, provádění preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení, opravy strojů a zařízení, instalace a údržba výrobních zařízení (elektrická, pneumatická), samostatné řešení problémů s použitím návodů a elektroschémat, podílení se na vytváření plánů preventivní údržby, podílení se na zlepšování efektivity výrobních zařízení
Zaměstnavatel nabízí: čisté a příjemné pracovní prostředí, obědy/večeře za 20 Kč, kulturní a sportovní aktivity, občerstvení na pracovišti, kurzy anglického jazyka, příměstský tábor pro děti zaměstnanců, slevy na firemní výrobky, dary k životním a pracovním jubileím, atd.
Kontakt: Ing. Jana Kubíková, tel: 601 314 537, Po-Pá 8-14 hod, e-mail: [email protected], k jednání přinést životopis

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 12666320723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou