Seřizovači strojů

BKR ČR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pustiměřská 776, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
17600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:BKR ČR, s.r.o., IČ 63675196
Pracoviště:BKR ČR, s.r.o. - hala elektro, Pustiměřská 776/6, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 17600 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, dotované stravování, slevy na výrobky, podpora sportu a kultury,...
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání vyučení v technickém oboru, zkušenosti s ovládáním a seřizováním strojů a zařízení (např. CNC, vstřikolisy, montážní automaty), zkušenosti s programováním CNC, PLC výhodou, znalost výkresové dokumentace strojní a elektro, zkušenosti s mechanikou, pneumatikou, základy automatizace, min. základní znalost AJ, samostatnost, proaktivní a příkladný přístup k práci, u občanů z jiného státu EU nutnost komunikace v ČJ
Popis práce: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, mzda dle praxe, seřizování strojů a zařízení, oprava strojů a zařízení, identifikace a řešení problémů na výrobní lince, úzká spolupráce s kolegy ve výrobě a procesními inženýry, dvousměnný provoz s občasnou noční směnou
Zaměstnavatel nabízí: příjemné, klidné, čisté pracovní prostředí, férový přístup, bonusy, jazyková a odborná školení, podpora sportovních a kulturních aktivit, obědy/večeře za 20,- Kč, slevy na firemní výrobky, příměstský tábor pro děti během letních prázdnin a mnoho dalšího
Kontakt: Věra Prokešová, tel: 601 314 535, Po-Pá 8:30-14 hod, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 12221400735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - obsluha CNC strojů
Jiné, znalost výkresové dokumentace
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní