Zámečník - svářeč bez metody

BLANCO Professional CZ spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Příborská 258, 739 42 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:BLANCO Professional CZ spol. s r.o., IČ 60321296
Pracoviště:BLANCO Professional CZ spol. s r.o. [2], Příborská 258, 73942 Frýdek-Místek 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 90 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A11
Požadavky:
•min. SOU nebo SŠ vzdělání
•praxe ve svařování výhodou
•čtení technické dokumentace
•flexibilita a týmová spolupráce
•2 směnný provoz (37,5 hod./týdně)
Nabízíme práci v kolektivu a čistém pracovním prostředí, 5 týdnů dovolené, stravenky 100,-Kč, stravování ve firmě, firemní vzdělávání (např. jazykové kurzy), možnost zvyšování kvalifikace, prémie (měsíční, pololetní, roční, mimořádné), odměny za zlepšovací návrhy, jubilejní odměny, příspěvky na životní nebo penzijní pojištění.
V případě Vašeho zájmu posílejte prosím Váš strukturovaný životopis pod heslem „svářeč bez metody“ na e-mailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11476740756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity