Technolog

BLIKA, s.r.o.

Místo práce
Královský Vrch 1977, 432 01 Kadaň, Chomutov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Nabízený plat (hrubého)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění a organizace technologické přípravy výroby
- organizace zpracování technologických předpisů, norem spotřeby práce, kapacitních norem a podkladů pro cenové kalkulace
- ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn, inovačních aktivit a nových prototypů
- zajišťování technické přípravy změn produktů a zavádění nových produktů
- spolupráce při návrhu a instalaci technologií, strojů a zařízení,
- čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby, montáže a kompletace, balení a expedice
- programování CNC strojů
- účast na navrhování prototypů
- navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity
- stanovování způsobu kontroly jakosti a technických zkoušek, spolupráce na řízení jakosti produkce
- dodržování kvality a environmentálních požadavků podle ISO a realizace nápravných řešení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

AutoCAD - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Blika - inteligentně navržený a dobře fungující kvalitní nábytek pro nástroje v průmyslu a dílnách, zajišťuje pořádek a ochranu proti krádeži.

Královský Vrch 1977
432 01 Kadaň

Kontakt

Kontaktní osoba: Denisa Škůrková
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2656211   Datum zveřejnění: 23.9.2016