Stavbyvedoucí - manažeři stavby (pro zakázky realizované v rf, ukrajině, bělorusku)

BLOCK a.s. (MPSV)

Místo práce
U Kasáren 727, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-24
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:BLOCK a.s., IČ 18055168
Pracoviště:BLOCK a.s. 01, U Kasáren 727, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-06-24
Mzdové rozpětí:od 40000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:STAVBYVEDOUCÍ - MANAŽEŘI STAVBY (PRO ZAKÁZKY REALIZOVANÉ V RF, UKRAJINĚ, BĚLORUSKU)
POŽADUJEME: vzdělání VŠ nebo USO - stavebního směru, praxe v oboru, aktivní znalost sv. jayzka AJ, RJ nebo NJ, ŘP sk. B, znalost práce na PC -Word, Excel, MS Project-tvorba HMG a finančních plánů stavby, výhodou je schopnost samostatného řízení stavby, zkušenosti s výběrovým řízením dodavatelů, tvorbou smluv o dílo a kupních smluv, autorizace dle zák. 360/1992 v platném znění, flexibilita a ochota učit se novým věcem, komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba HMG výstavby a cash flow, výběr některých subdodavatelů, příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů, vedení stavby, stavebního deníku, koordinace subdodavatelů na stavbě, kontrola BOZP, kontrola kvality prováděných
prací, kontrola plnění termínů uvedených v HMG, přejímka prací subdodavatelů, komunikace s investorem, TDI a projektantem, tvorba zjišťovacích protokolů-fakturace, předání a převzetí díla investorem
NABÍZÍME: zázemí stabilní prosperující společnosti, pevnou mzdu + podílové motivační hodnocení s možností růstu, příspěvek na stravování/stravenky, pracovní smlouvu na plný úvazek, základní vybavení pro služební účely - auto, mobilní telefon, notebook, mzda bude sjednána individuálně
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: RF, Ukrajina a Bělorusko
PRVNÍ KONTAKT: životopis poslat na e-mail: e-mail: [email protected]
ověřeno 24.6.2015

Poslední změna:2015-06-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 8960210780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou