Obchodní manažer/ka - výroba a distribuce papírenského sortimentu

BM plus, spol. s r.o. (MPSV)

Dobrovodská 109, 370 06 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)

Pracoviště a kontakty

Firma:BM plus, spol. s r.o., IČ 49967029
Pracoviště:BM plus, spol. s r.o. - ČB, Dobrovodská 109/26, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce je oblast jižních a západních Čech
Náplň práce: každodenní aktivní kontakt se zákazníky (telefonicky, e-mailem, osobně), vyhledávání
obchodních příležitostí, kompletní péče o stávající zákazníky, budování dobrých obchodních vztahů, tvorba cenových nabídek, prezentace výrobků, sledování aktivit konkurence, 1x týdně cesta na firemní centrálu v Holešově za účelem porad
Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání, zkušenost s obchodem je výhodou, komunikační a
prezentační dovednosti, reprezentativní jednání, schopnost vycítit a rozpoznat potřeby klienta, včas na ně reflektovat, výborná znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook), samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní a stále rostoucí společnosti, nadstandardní zaměstnanecké
výhody, odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou, služební automobil, mobilní telefon,
notebook, zázemí a podporu interních obchodních zástupců, možnost profesního růstu, HM 20.000,-
30.000,-Kč + motivační složka, předpokládaný termín nástupu do zaměstnání je 1.2.2017 (nebo po
dohodě)
Strukturovaný profesní životopis zasílejte do pondělí 10.01.2017 na email: [email protected], příp.
kontakt telefonicky 737 509 406 (Michal Matela)

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11810880730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou