Stavbyvedoucí

BM stavební, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sokolovská 2036, 323 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:BM stavební, s.r.o., IČ 25235079
Pracoviště:Sokolovská č.p. 2036/80b, Plzeň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE VÝHRADNĚ PÍSEMNĚ, na e-mail: [email protected] nebo
poštou na adresu firmy: BM stavební, s.r.o., Sokolovská 2036/80b, 323 00 Plzeň
Stejným způsobem můžete požádat o doplnění informací.

Stavební firma BM stavební, s.r.o. přijme na hlavní pracovní poměr: stavbyvedoucího

Pracovní náplň:
- řízení staveb a pracovních kolektivů
- dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů stavby
- vedení příslušné dokumentace (např. stavební deník, apod.)
- spolupráce s externími subjekty (se zástupci investora, koordinace prací subdodavatelů apod.)
- působnost převážně v Plzni a okolí

Požadavky na uchazeče:
- vzdělání SŠ stavební s dokončenou maturitní zkouškou
- praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
- schopnost řídit stavby a pracovní kolektivy
- loajalita, zodpovědnost, flexibilita
- aktivní řidič /sk. B /

Nabízíme:
- smlouvu na hlavní pracovní poměr, po zapracování na dobu neurčitou
- motivující platové ohodnocení v závislosti na výkonnosti a profesní zdatnosti (nástupní plat 25 000 Kč)
- možnost odborného růstu
- zázemí zavedené stavební firmy
- služební auto, telefon
- nástup možný ihned

Poslední změna:2015-11-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 9616670793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou