Asistenti nákupu/prodeje

BMKco. s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti prodeje (52)

Pracoviště a kontakty

Firma:BMKco. s.r.o., IČ 26266920, http://www.bmkco.cz
Pracoviště:BMKco. s.r.o. - areál Rybníky, Zlín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplňpráce: zpracování příjmu zboží a fakturace, práce s informačním systémem NAVISION, řešení krátkodobého nákupu spojovacích materiálů, zpracování poptávky položek zboží dle specifického přání zákazníka a jejich následné vyhodnocení, zajišťování úspěšného průběhu jednotlivých zakázek, komunikace s obchodním oddělení o termínu dodání zboží, aktualizace katalogů firem v Tuzemsku, EU a Asii.
Požadavky: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, profesionální přístup, ochotu učit se novým věcem, znalost MS Office na pokročilé úrovni.
Výhodou: praxe na obdobné pozici, znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, znalost spojovacích materiálů a programu NAVISION.
Nabízíme: zázemí rozvíjející se společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity jako je např. příspěvek na stravování, na životní/penzijní pojištění, prostor pro odborné sebevzdělání, firemní a zaměstnanecké akce, a další.
Své životopisy zasílejte e-mailem na: [email protected]

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11506010797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou