Digital bank communikcation manager

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpený závod (MPSV)

Místo práce
Karla Engliše 3208, 150 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
65000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpený závod, IČ 03814742
Pracoviště:CETELEM ČR, a. s., Karla Engliše 3208/5, Smíchov, 150 00 Praha 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 65000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Karla Engliše č.p. 3208/5
Kontakt:Dohnalová Tereza, tel.: 257 080 648, e-mail: [email protected]
Digitální Bank Communication Manager
Pro mezinárodní banku, hledáme zkušené kandidáty.Hlavní povinností bude definice User Experience napříč všemi digitálními kanály, aktivní přispění k navrhování a provádění fáze digitální část projektů.
Náplň práce:
o Vytvoření požadavků UX v rámci digitálního toku
o Revize technických specifikací pro digitální kanály, pokud se jedná o schválené požadavky UX
o Spolupráce s interními a externími dodavateli ve všech fázích digitálního procesu vývoje kanálů (analýza - Design - devel - realizace)
o Příspěvek k vytváření drátových modelů a grafického designu
o Spolupráce na výběrových řízení
o Spolupráce na 3. stran řešení implemenations (co-devel aj.)
Požadovaný profil uchazeče:
o 5+ let marketingová digital prokazatelná profesní zkušenost a profese Communication Manager
o Víceletá profesní zkušenost v bankovním sektoru
o Prokazatelná znalost UX
o Prokazatelná víceletá zkušenost s projektovým řízením a s vývojem systémů
o Velmi dobrá argumentační, vyjadřovací úroveň a textová formulace
o Znalost cizího jazyka - francouzský nebo anglický jazyk na aktivní úrovní
o Vášeň pro nové technologie a významné poznatky digitálních marketingových technik a nejnovějšími trendy UX
o Orientace na výsledek a klienta

Digital Bank Communication Manager
For international bank, we are looking for skilled candidates for the role UX designer. The main duty will be definition of User Experience across all digital channels, active contribution to design and implementation phase of digital part of projects.
Responsibilities:
o Creation of UX requirements within the scope of Digital stream
o Review of of technical specifications for digital channels in terms of approved UX requirements
o Co-operation with internal and external suppliers in all phases of Digital channels development process (analysis - design - devel - implementation)
o Contribution to creation of Wireframes and Grafical design
o Participation on tenders
o Participation on 3rd parties solution implemenations (co-devel, …)
Requirements:
o 5+ years of marketing experience is advantage
o Prior financial sector experience is a plus
o Knowledge of UX
o Experience with project management and systems development
o Good level of expression and text formulation
o Knowledge of foreign language - French or English on an active level
o Passion for new technology and significant knowledge of digital marketing techniques and latest UX trends
o Customer and results orientation / problem solving and decision making orientation

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 11802010759

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně