Prodejce nových vozů

BOHÁČ Milan s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Obce Ležáků 814, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odbytoví agenti (33311)

Pracoviště a kontakty

Firma:BOHÁČ Milan s.r.o., IČ 25999966
Pracoviště:BOHÁČ Milan s.r.o. [559], Obce Ležáků 814, 53701 Chrudim 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Obce Ležáků 814, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: prezentace a prodej vozů zákazníkům, odborné poradenství spojené s prodejem vozu, aktivní vyhledávání nových zákazníků, komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu, administrativa spojená s prodejem vozu, fakturace, prodej příslušenství, pojištění, zajištění financování, koordinace prodejních a poprodejních služeb.
POŽADUJEME: min. SŠ s maturitou, praxe na obchodní pozici s prokazatelnými výsledky, přehled v oblasti automobilů, samostatnost, schopnost organizace práce, odolnost vůči stresu, komunikační a vyjednávací schopnosti, vyjadřování na vysoké úrovni slovem i písmem, matematické znalosti, znalost práce na PC, ŘP sk. "B". Praxe v prodeji vozů velkou výhodou.
NABÍZÍME: stabilní práci na HPP v zavedené a stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích, mobilní telefon, odborné zaškolení, podpora zkušenějších kolegů v začátcích.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 11983290761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B