Odborný referent finančního oddělení

Bohdan Bolzano, s.r.o.

Místo práce
Huťská 126, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
15.6.2015
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc, v případě prokazatelné praxe základní plat navýšíme

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatná činnost v oblasti financí; vystavování faktur, zápočtů, dobropisů; kompletace dokladů pro účetní; komunikace s obchodními partnery.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenka v hodnotě 100 Kč bez doplatku za každou odpracovanou směnu a nealko nápoje na pracovišti zdarma. Placené dny volna v období Vánoc navíc. Příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruované budově.

Informace o náboru

Prosíme o zaslání životopisu. Vybraní uchazeči budou přizváni k osobnímu pohovoru. O průběhu výběrového řízení budeme informovat všechny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativní osobnost, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bohdan Bolzano s. r. o. - renomovaná společnost působící v oblasti mezinárodního obchodu hutními materiály, zvláště speciálních ocelí. Letos jsme na trhu již 20 let.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2120884  Datum zveřejnění: 27.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 Kč/měsíc, v případě prokazatelné praxe základní plat navýšíme