Operátor skladu - pilař

Bohdan Bolzano, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Huťská 126, 272 01 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (8189)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohdan Bolzano, s.r.o., IČ 62954369, http://www.bolzano.cz
Pracoviště:sklad Bohdan Bolzano s.r.o., Huťská 126, 27201 Kladno 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Renomovaná společnost působící na poli mezinárodního obchodu hutními materiály hledá šikovného kolegu na pozici "Operátor skladu - pilař". Pracovní náplň se skládá především z vyhledání konkrétního materiálu a jeho dělení na automatické pásové pile (práce s Pracovními listy; manipulace s materiálem - zejména pomocí jeřábu; zadání programu do pily; dozorování procesu dělení; údržba pracoviště; balení zboží). Nabízíme Vám stabilní pracovní pozici v české společnosti s více jak dvacetiletou tradicí; příjemný pracovní kolektiv; 21.000- Kč měsíčně; nadstandardní hodnotu stravenek za odpracovanou směnu - 150,- Kč; bezplatný servis pracovních oděvů; dny volna navíc; nealkoholické nápoje na pracovišti zdarma; masáže v pracovní době a další lákavé a netypické zaměstnanecké benefity. Požadujeme min. SOU (vyučen); spolehlivost; pracovitost; samostatnost; schopnost pracovat v týmu. Vítáme: jeřábnický nebo vazačský průkaz či průkaz řidiče VZV. V případě zájmu, prosíme o zaslání Vašeho životopisu.

Poslední změna:2017-04-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 12445130750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou