Trainee program - budoucí prodejce hutního materiálu

Bohdan Bolzano, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Huťská 126, 272 01 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohdan Bolzano, s.r.o., IČ 62954369, http://www.bolzano.cz
Pracoviště:BOHDAN BOLZANO, s.r.o., Huťská 126, 272 01 Kladno 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Představujeme renomovanou, obchodní, ryze českou společnost působící v oblasti prodeje hutních materiálů a všem, kteří doposud nenašli odpovídající pracovní uplatnění anebo absolventům nabízíme zajímavou možnost - osvojení si znalostí a dovedností v oblasti prodeje a komodit, které obchodujeme a tedy i zajímavou perspektivní pracovní pozici - záleží jen na Vás, kam až v rámci našeho obchodního týmu dorostete. Požadujeme min. SŠ a dobrou znalost angličtiny nebo němčiny. Pro začátek nabízíme 18.000- Kč/hrubého, měsíc; dále mzda poroste společně s Vašimi pokroky a úspěchy; 100 Kč stravenku za směnu bez doplatku; nadstandardní zaškolení; vzdělávání zaměstnanců; příjemné pracovní prostředí; dny volna navíc; nealko na pracovišti zdarma.

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 11821830769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou