JAVA programátor senior

Bohemia Dokument Logistik s.r.o.

Prologis Park Prague Jirny hala DC1, Poděbradská 601, 250 90 Jirny, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatná programátorská a vývojová práce na úkolech podle plánu projektu a specifikace.
Podrobná analýza a specifikace řešení, příprava prostředí na komplexní testování.
Prezentace a obhajoba výsledků.
Studium nejnovějších technologií v oboru a jejich aplikování na svěřené projekty.
Zaměření na,, back-end "projekty, ale i práce na,, front-end" datech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavá práce na dlouhodobých projektech
- Práce v mladém, dynamickém kolektivu
- Možnost profesionálního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
HTML - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně 3 - 5 letá zkušenost s vývojem aplikací na platformě Java, Java2EE
- Znalost a praxe s prací v Hibernate, Spring, Struts, Java Server Faces, XML, HTML výhodou
- Pokročilá znalost SOAP, SQL
- Javascript, CSS Freemaker výhodou

Doplňující požadavky:
- Znalost vývojářských technologií a nástrojů, UML

Nástroje a technologie:
- Velmi dobré znalosti v oblasti programování webových aplikací a přístupu k databázím
- Všeobecné znalosti o relačních databázích, výhodou je znalost databázových systémů Oracle, SQL Server, DB2, PostrgreeSQL, MySQL

Vhodný kandidát musí mít týmového ducha, být zodpovědný, komunikativní a odolný vůči stresovým situacím. Musí být schopen řešit problémy, mít analytické a logické myšlení a ochotu vzdělávat se.
Očekávají se také příležitostné služební cesty v rámci ČR nebo zahraničí.
Hledáme člověka, který umí pracovat samostatně a umí převzít odpovědnost za předané výsledky své práce.
Tvoříme aplikace pro bankovních i nebankovních klientů, vyžaduje se absolutní spolehlivost a diskrétnost!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Bohemia Dokument Logistik s.r.o. se zabývá logistikou, spisovou službou a řízením dokumentů pro klienty v rámci celé ČR.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2017369  Datum zveřejnění: 17.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou