Obchodní zástupce - HPP

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.

Žitavská 629/48, 460 11 Liberec, Liberecký kraj, Okres Liberec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
- Komunikativní osobnost, zodpovědnost, cílevědomost
- Znalost práce s PC a tabletem
- Pozitivní přístup
- Obchodního ducha
- Schopnost práce v týmu
Nabízíme:
- Práci na HPP
- Nástupní plat 15 000,- + 10 000,- prémie
- Kariérní růst
- Zázemí v silné české společnosti
- Aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení
- Po zapracování služební automobil
Náplň práce:
- Vyřizování požadavků firemních zákazníků
- Příprava obchodních nabídek
- Pravidelný reporting a související administrativa
- Spolupráce s regionálním manažerem
Poznámky:
- Vhodné pro absolventy
- Bonusy/prémie
- Nástup ihned výhodou
- Řidičský průkaz skupiny „B“ výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- po zaučení firemní automobil
- firemní tablet
- školení a firemní akce
- bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Prodej a obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bohemia Energy vstoupila na český trh v roce 2005. Jako první alternativní dodavatel začala v roce 2006 nabízet elektřinu domácnostem, plyn pak o dva roky později. V současnosti je v segmentu domácností a malých až středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice.

Společnost Bohemia Energy tvoří společně se sesterskými společnostmi Comfort Energy a Slovakia Energy energetickou skupinu Bohemia Energy. S více než 720 000 zákazníky a ročním obratem 10,9 mld. Kč za rok 2014 patří k největšímu uskupení alternativních dodavatelů energií na území České a Slovenské republiky.
ID: 2565905  Datum zveřejnění: 17.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000 - 30 000 Kč