Referent/ka obchodního oddělení

Hledáme nadšené lidi do našeho kolektivu, kteří se chtějí učit novým věcem nejen v oblasti energetiky.

Stále rosteme!

Náplň práce:

  • udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy
  • podpora zákazníků a řešení jejich potřeb
  • aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy
  • řešit související administrativu
  • reportování denních a měsíčních aktivit

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání
  • aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
  • běžnou znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele
  • vlastní nápady, jak práci dělat lépe
  • nástup dle Vašich časových možností, lze začít, dle dohody, i IHNED

Na oplátku Vám nabídneme:

  • na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové
  • samozřejmostí je občerstvení na pracovišti
  • zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR
  • přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
  • možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
  • velmi zajímavé mzdového ohodnocení
  • možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje
  • v případě aktivního zájmu raketový kariérní růst v rámci společnosti
  • nástup možný IHNED, nebo dle dohody

Informace o pozici:

Místo práce
Politických vězňů 911/8, Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
15000-25000
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
středoškolské s maturitou
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.
Na poříčí 1047/26
110 00 Praha 1

Kontaktní osoba: Tereza Kubizňáková
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2683185   Datum zveřejnění: 13.9.2016