Referent/ka obchodního oddělení - Vysočina

Hledáme nadšené lidi do našeho kolektivu, kteří se chtějí učit novým věcem nejen v oblasti energetiky.

Stále rosteme!

Náplň práce:

Náplň práce
  • udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy
  • podpora zákazníků a řešení jejich potřeb
  • aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy
  • řešit související administrativu

Požadujeme
  • středoškolské vzdělání
  • aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
  • běžnou znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele
  • vlastní nápady, jak práci dělat lépe
  • nástup dle Vašich časových možností, lze začít, dle dohody, i IHNED
  • reportování denních a měsíčních aktivit

Na oplátku Vám nabídneme:

možnost využití služebního automobilu i pro soukromé účely

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

Informace o pozici:

Místo práce
Čajkovského 37, Jihlava 586 01
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
20000-30000
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

prodej a obchod
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.
Na poříčí 1047/26
110 00 Praha 1

ID: 2703026   Datum zveřejnění: 20.9.2016