Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Bohemia Interactive Simulations s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vltavská 3101, 150 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací (251)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Interactive Simulations s.r.o., IČ 28476506
Pracoviště:Bohemia Interactive Simulations k.s., Vltavská 3101/24, Smíchov, 150 00 Praha 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-03-02
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hl.m. Praha
Kontakt: Milerski Kamila, e-mail: [email protected], osobní kontakt po předchozí domluvě na sídle firmy Vltavská č.p. 3101/24, Praha 5 - Smíchov
- znalost UML class diagramů
- znalost návrhových vzorů
- znalost frameworku Qt výhodou
- výborná znalost anglického a ruského jazyka
- týmový hráč
- schopnost rychle pochopit vysoce technické implementace

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 12289240789

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně