Dělníci ve skladu - bor u tachova

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Jiráskovo náměstí 121, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní skladníci (93331)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:Bohemia Manscraft, spo. s r.o. - pobočka Ostrava, Jiráskovo náměstí 121/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou firmu sídlící na Tachovsku, hledáme schopné Dělníky do skladu.

Náplň práce : manipulace s bednami, balení, vybalování a skládání krabic, třídění zboží, práce se skenerem, jednoduché úkony na PC-zadávání kódů výrobků do databáze.

Požadujeme : min. základní vzdělání, základní znalost práce s PC - bude následovat zaučení do programu, čistý výpis z rejstříku trestů (nevadí alimenty či zákaz řízení), manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, seriózní přístup, výhodou základy NJ.

Nabízíme : práce v logistice pro ženy i muže, 1-3 směnný provoz, zajištěné ubytování, stravenky, při šikovnosti je tato práce stabilní a dlouhodobá. Plat 12.000,- až 18.000,- bude upřesněno při osobním jednání. Místo výkonu práce - CT Park Nová Hospoda - Bor u Tachova V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 607 053 507, 777 855 479. Při odpovědi na inzerát prosím uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komununikaci. Životopisy prosím zasílejte na [email protected] a do předmětu uveďte "Pomocný dělník ve skladu" a kód pozice P83104

Poslední změna:2014-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7804940780