Svářeč / zámečník

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Dr. Stejskala 113, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:Dr. Stejskala 113/2, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-12-08
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Naturální výhody, Stravenky
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro společnost, zabývající se zakázkovou výrobou ocelových konstrukcí, výrobou zábradlí a svařenců, hledáme vhodného uchazeče na pozici Svářeč / zámečník.
NÁPLŇ PRÁCE :
- svařování zábradlí, stavebních konstrukcí
POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI :
- vyučení
- zkušenosti se svařováním
- znalost čtení výkresové dokumentace
- ochota v případě větších zakázek pracovat o víkendu a přesčas
- vlastní pracovní oblečení včetně obuvi
- šikovnost a spolehlivost
NABÍZÍME :
- jednosměnný provoz (ranní směna)
- mzda 100kč/hod. čistého + stravenky
- závodní stravování
Životopisy můžete posílat na e-mail : [email protected] , do předmětu zprávy prosíme uvést "Svářeč, kód pozice C87329".

Poslední změna:2014-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 8078790792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, Čtení výkresové dokumentace
Požadované vzdelání:Zámečník, zámečnické práce a údržba (2351)