Vedoucí konstruktér

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Dr. Stejskala 113, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-02
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:České Budějovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-02
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Služební vůz, možnost dalšího vzdělávání, příspěvky na pojištění, na stravné
V zahraničí

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI :
- SŠ/VŠ technické vzdělání
- praxe v oboru konstrukce strojů a zařízení v automobilovém průmyslu
- schopnost komunikovat v německém nebo anglickém jazyce
- znalost 3D modelování v Catia V5
- zkušenosti ve vedoucí pozici
- řidičský průkaz sk.B
- ochota cestovat v oblasti Evropy
- technické myšlení, analytické a komunikační schopnosti

NABÍZÍME :
- kariéra v mezinárodní společnosti
- pozice v managementu společnosti
- zhodnocení stávajících a získání nových profesních zkušeností
- profesní růst
- nadstandardní mzdové ohodnocení (tématem osobního pohovoru nikoli inzerce) včetně dalších benefitů (služební vůz, možnost dalšího vzdělávání, příspěvky na pojištění, na stravné, atd.)

Vaše strukturované životopisy posílejte na e-mail: [email protected], do předmětu zprávy prosíme uvést "Vedoucí konstruktér, kód C57147".

Poslední změna:2015-01-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 8095670732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, 3D modelování v Catia V5
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, Jeden z uvedených jazyků na komunikativní úrovni
Němčina - Aktivní, Jeden z uvedených jazyků na komunikativní úrovni
Požadované vzdelání:Strojní inženýrství (2301)
Strojírenství (2341)