Noční hlídač se psem

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Dr. Stejskala 113, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-11-02
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy (54199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:Dr. Stejskala 113/2, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-11-02
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme pracovní místo Nočního hlídače se psem pro objekt v obci Komařice.
Možno i pro OZP.

Požadujeme:
- vlastní hlídací pes
- doprava na pracoviště vlastním vozidlem
- zodpovědnost, spolehlivost
- certifikát strážného výhodou

Nabízíme:
- platové ohodnocení od 70,-/hod
- stabilní dlouhodobou práci

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím zasláním životopisu s kontaktními údaji na e-mail: [email protected], do předmětu zprávy uvádějte: Strazny, kod C5755.

Poslední změna:2015-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9241210759

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání