Administrativní pracovník ozp

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Klatovská třída 528, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:Bohemia Manscraft spol. s r.o. - Plzeň, Klatovská třída 528/6, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 8000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme nového kolegu jako administrativní podporu.
Pozice je POUZE pro OZP

Požadujeme :
- SŠ vzdělání
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- dobré komunikační schopnosti - komunikace s klienty
- základy NJ výhodou

Náplň práce :
- administrativní podpora
- zpracování obchodní korespondence
- archivace, zakládání a skenování dokumentů
- zakládání smluv včetně evidence v PC databázi
- aktivní spolupráce s pobočkou v Boru u Tachova

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- práci na HPP na zkrácený úvazek
- pracovní doba 10:00-16:00
- místo výkonu práce - Plzeň
- plat 70,- kč netto / hod
- služební telefon

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na [email protected] Do předmětu uveďte "Administrativní podpora OZP" a kód pozice P19287

Poslední změna:2015-11-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9837730786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
Jazykové znalosti:Němčina - Pasivní, základy