Slévač - skladač

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
664 34 Kuřim, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Slévači (72113)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:Bohemia Manscraft, spol. s r. o. - Kuřim, Kuřim, 664 34 Kuřim

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme vhodné uchazeče na pozici Slévač - skladač pro významnou českou společnost s dlouholetou tradicí.

Náplň práce :
- zakládání jader do formy dle technologického postupu
- kontrola kvality zakládaných jader
- odplynění skládané formy
- utěsnění dělící roviny
- zabezpečení složené formy proti vztlaku
- usazování vtokové jamky na formy
- zakládání očkovacích tělísek
- příprava CT směsi

Požadujeme :
- vyučení v oboru slévač
- praxe v oboru min. 3 roky
- vazačský průkaz tř. A
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- nástup ihned.

Nabízíme :
- práce na HPP v 3-směnném provozu
- motivující, nadprůměrné mzdové ohodnocení
- zázemí a jistotu zaměstnání v dobře prosperující společnosti

MÍSTO VÝKONU PRÁCE - KUŘIM

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 777 296 540. Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na [email protected] a do předmětu uveďte "Slévač-skladač" a kód pozice P96739

Poslední změna:2016-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9535220766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
Požadované vzdelání:Slévač, slévačské práce