Skladový operátor

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
18.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
17500 - 21000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme zaměstnance na pozice Skladových operátorů do mezinárodní logistické společnosti v Chebu.
Jedná se o práci ve dvousměnném provozu pro ženy i muže.

Náplň práce :
- příjem zakázek z E-shopu a následná expedice k zákazníkovi, tzn. příjem, přeprava do regálu, zaskladnění, vyskladnění, tvorba objednávek, balení, nakládka. Zaučíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzdu 17.500,- až 21.000,- hrubého + zákonné příplatky
- hlavní pracovní poměr, bonusy za produktivitu a neabsenci
- týden dovolené navíc
- zajištěné ubytování ZDARMA
- stravenky v hodnotě 80,-
- týdenní vyplácení záloh
- zaměstnání bez zprostředkovatelského poplatku!

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 608 822 653 p. Morávková nebo 607 053 507 p.Fišer

Životopisy prosím zasílejte na [email protected] a do předmětu uveďte "Skladník CHEB" a kód pozice P59426.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní znalost práce na PC a se skenerem
- fyzická zdatnost a manuální zručnost
Platné osvědčení VZV Vám zajistí lepší platové ohodnocení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Komplexní služby v oblasti personalistiky a lidských zdrojů.
Slušná práce, osobní přístup

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3097295  Datum zveřejnění: 7.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17500 - 21000Kč